Manga & Anime
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Manga & Anime

Anime & Manga forum
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Exemplu ( Hi there! )

Go down 
AuthorMessage
Beetlebum
Admin



Posts : 4
Join date : 2009-06-22
Age : 28
Location : Bucharest

Exemplu ( Hi there! ) Empty
PostSubject: Exemplu ( Hi there! )   Exemplu ( Hi there! ) EmptyWed Jun 24, 2009 1:57 pm

In aceasta sectiune va puteti prezenta, ca sa ne putem cunoaste mai bine, iar alti useri va vor ura bun venit pe forum. Spuneti despre voi, pasiuni, anime-uri favorite, muzica favorita etc. Aici e un exemplu ( si cu ocazia asta ma veti cunoaste si pe mine):

Numele meu este Diana, dar prietenii ma striga Dee. Am aproape 14 ani, dar cine ma cunoaste spune ca am aproximativ 10... Ador cititul, in special dramele si comediile. Le urasc pe cele de dragoste. Cat despre filme, imi plac cele horror, comediile si filmele si/sau serialelel politiste.Oh, and I love "CSI: New York". Imi place sa studiez limba japoneza, chiar daca o fac de una singura...ceva tot stiu. Imi place sa obtin note mari la scoala (Tin sa precizez ca nu sunt tocilara:)) ) Cat despre anime-uri, cel mai mult imi place Yu-yu-Hakusho, deoarece are multa actiune. Cel mai mult imi place muzica rock, iar trupele mele favorite sunt Iron Maiden, Nirvana, Muse and Blur.
Back to top Go down
http://anime-manga.board-directory.net
 
Exemplu ( Hi there! )
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Manga & Anime :: Users' zone :: New comers-
Jump to: